Menu Zavřeno

Domácí zabijačkové hody 25.10.2014

plakat zabijacka 25.10.2014ZABIJAČKOVÉ HODY proběhnou v sobotu 25.10.2014 od 10h ve Zduchovicích jako součást Svatohubertských slavností.

 

Protože již léta pořádáme naše zabijačky v partnerském areálu Resortu Zduchovice, rozhodli jsme se, že dáme hlavy dohromady a akci rozšíříme a obohatíme. Jak programově tak gastronomicky. Slovo dalo slovo a letos poprvé vznikla akce společná, kterou jsme nazvali SVATOHUBERTSKÉ GASTRONOMICKÉ SLAVNOSTI. A proč zrovna název Svatohubertské slavnosti?

Sv.Hubert  pocházel ze šlechtické rodiny v Akvitánii a žil na přelomu 7. a 8. století. Je patronem všech myslivců, řezníků, lesníků, kožešníků, lukostřelců, soustružníků, matematiků a loveckých psů. Sv. Hubert byl milovníkem hýřivých zábav, která pro Vás bude připravena i ve Zduchovicích.

Na jídelníčku kromě tradičních ZABIJAČKOVÝCH dobrot jako jsou jitrničky, jelítka, ovar, prdelačka, atd… ochutnáte nově i zvěřinové speciality a  nebudou chybět ani tradiční staročeské pokrmy, např. šišky s mákem, střapačky se zelím, atp.

program 25.10.2014_male

PROGRAM:

Už teď se můžete těšit na vystoupení dravců a sov, dětského lidového souboru, nebo na napínavý souboj mezi minihorse a normálním koněm ve skákání. Připravená pro Vás bude i soutěž v lukostřelbě, pro děti vyjížďky na koni, bohatý svatohuberstký jarmark a spousta dobrého jídla a pití. Od 15h pak všemi netrpělivě očekávané vyhlášení  TOMBOLY. Hlavními cenami tentokráte SUD PIVA z Novoměstského pivovaru a luxusní STAN COLEMAN věnovaný firmou Bidvest. Těšit se však samozřejmě můžete na desítky dalších zajímavých cen.

Po celý den budou probíhat ZABIJAČKOVÉ HODY a TRADIČNÍ JARMARK.

PRODEJ ZABIJAČKOVÝCH SPECIALIT A MASA ZA VÝHODNÉ CENY S SEBOU DOMŮ ! Seznam s ceníkem ke stažení zde:  seznam ke koupi domu_1

Možnost ubytování včetně programu na celý víkend 24.-26.10.2014. Více informací na: www.resort-zduchovice.cz

Všichni jste srdečně zváni na tento svátek plný výtečného jídla, pití a hýřivé zábavy.

PŘIJĎTE S PŘÁTELI!

Těšíme se na vás!